top of page

Beebi ja emme klubi Viimsis

lastele 1-3 aastat

30 - 50 min.

%D0%BC%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%20%

Viimsi:

Lapsed 1 - 3 aastat

Neljapäev 10.30

1 tunnitasu - 10 €

Tasuda saab sularahas või pangaülekandega arvele.

Teave

Beebi ja emme klubi varajase arengu tundides aitavad kogenud õpetajad arendada vähemalt pooleaastase väikelapse ammendamatut võimetepotentsiaali. Tegeleme koos lastega muusika, tantsu ja loominguga. Montessori huvitavad ja mängulised tegevused, lastepillide mängimine, füüsiline treening ja arvukad arendavad vahendid aitavad lastel omandada vajalikke eakohaseid oskusi. 

Happy Classes keskuses toimuvad tööd lastega iseloomustab see, et õppematerjalid on mängulises vormis, komplekssed, käepärased ja praktilised. See muudab tunnid lõbusaks ja harivaks mänguks. 

Igas tunnis on lõbusaid muusikalis-rütmilisi tegevusi, mis arendavad väikelapse isiksust igakülgselt ja harmooniliselt: arenevad muusikaline kuulmine, rütmitunne ja mälu, aktiivne kõne, emotsionaalsus, tähelepanelikkus, loovus ning peen- ja üldmotoorika, samuti kuulmis-, nägemis- ja puutetaju info vastuvõtul ning tähelepanu koondamisel. 

Beebi ja emme klubi tunnid soodustavad lapse üldist füüsilist arengut, kujundavad lihaskorsetti ja rühti, tugevdavad närvisüsteemi ning ennetavad lapseea närvilisust, edendavad verbaalset ja mitteverbaalset suhtlemisoskust, kasvatavad koostööoskust teineteisemõistmisel ja kompromisside tegemisel ning kiirendavad vasaku ja parema ajupoolkera vahelist infovahetust, mille tulemusel stimuleeritakse tajumis-, eristamis- ja mõtlemisprotsesse.  

KURSUS TOIMUB VIIMSIS. PALUN REGISTREERIGE TUNNILE JA OODAKE TEIE OSALEMISE KINNITAMIST E-MAILI TEEL.

bottom of page